In verband met de ontwikkelingen rond het Corona-virus in Nederland, heeft Nolet Advocaten de volgende maatregelen genomen:

Afspraken met uw advocaat

Alle 1-op-1 afspraken die onze advocaten normaal gesproken met cliënt maken, zullen tot 31 maart 2020 telefonisch worden gedaan. Dit betekent dat wij op dit moment behoudens dringende noodzaak geen cliënten op kantoor ontvangen en ook geen cliënten bezoeken. Uiteraard zal de behandeling van uw zaak daardoor niet in het gedrang komen.

Telefonische bereikbaarheid

Het is ook mogelijk dat er door het secretariaat vanuit huis gewerkt dient te worden. In dat geval is slechts één telefoonlijn beschikbaar voor inkomende gesprekken. Wij verzoeken u hiermee rekening te houden en vragen uw begrip voor het geval de wachttijd oploopt.

Vragen direct aan uw advocaat

Heeft uw vraag geen spoed of dringend karakter, stelt u deze dan via de e-mail rechtstreeks aan de behandelend advocaat.

Mr. A.A. van Harmelen avanharmelen@nolet-advocaten.nl
Mr. S. Geerling sgeerling@nolet-advocaten.nl
Mr. F.C. Knoef fknoef@nolet-advocaten.nl
Mr. V. Nolet vnolet@nolet-advocaten.nl
Mr. H. Schnoor hschnoor@nolet-advocaten.nl
Mr. L.A.M.G. Wellen lwellen@nolet-advocaten.nl
Mr. A. van Eijck avaneijck@nolet-advocaten.nl
Mr. C. Revis crevis@nolet-advocaten.nl
Mr. S. Marjanović smarjanovic@nolet-advocaten.nl
Mr. P. van Schijndel pvanschijndel@nolet-advocaten.nl
Mr. P. Drenth pdrenth@nolet-advocaten.nl
   

Nog geen cliënt of algemene vragen?

Heeft u een algemene vraag of bent u nog geen cliënt, dient u dan alstublieft uw vraag in via het hieronder getoonde vragenformulier. Dit bespoedigt de afhandeling van de e-mails.

Wij danken u voor uw begrip en medewerking.

Stel uw vraag aan Nolet Advocaten

Ontvang vrijblijvend antwoord van hét gerenommeerde advocatenkantoor uit Den Haag.

Naam: *
 
Telefoon: *
 
E-mailadres: *
 
Uw vraag: *
 
 
 

Contactinformatie

Laan van Nieuw Oost-Indië 133
2593 BM Den Haag

Postbus 95556
2509 CN Den Haag

Tel: 070 347 01 11

Kennismaken

High Trust
Dit kantoor werkt op basis van High Trust samen met de Raad voor Rechtsbijstand.
Nederlandse Orde van Advocaten
Nolet Advocaten is een door de Nederlandse Orde van Advocaten erkende opleidingsinstelling.